RadioNET.sk - Satelitná televízia
 
 
 

Základné HD Slovenské programy takmer ZADARMO*!

Nová satelitná televízia AntikSAT má toho oveľa viac! Sledujte televíziu legálne bez závislosti na internete len za 0,89 € mesačne! Kompletné vybavenie vrátane set-top-boxu a dekódovacej karty len 129,-€. ZOZNAM KANÁLOV v PDF je TU.  Teraz už aj s 10 dňovým archívom vybraných kanálov (je potrebný špeciálny set-top-box od antiku a Internet)

 

PROGRAMY: 

 

Poplatok za balík 0,89 € / mesiac (pri ročnej platbe alebo 0,99 € pri mesačnej platbe):

Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Dajto HD, Doma, Joj HD, Plus, Wau, TA3, TV Lux, TV Noe, Senzi, KinoSvět, ČT1, ČT2 a ČT24 (+ v rámci testu aj NOVA,PRIMA a BARANDOV) a ostatné voľné šíritelné.

Prémiové programy za 10,90 € / mesiac (pri ročnej platbe alebo 11,90 € pri mesačnej platbe):

Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, Dajto HD, Doma, JOJ HD, Plus, Wau, Joj Cinema, TA3, TV Lux, TV Noe, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Rik TV, Óčko, Fuel TV, ČT1 HD, ČT2, ČT24, Eurosport 1 HD, Eurosport 2, Nova Sport HD, Sport 1, Sport 2 HD, JimJam, Minimax, AMC, Film+, Spektrum, Paprika, NGC, NGC Wild, VH1, Film Europe, Auto Motor und Sport HD, Fashion TV HD, CS Film/Horror Film, Kinosvět, FilmBox HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Family, FilmBox Extra HD, Fast and FunBox HD, FightBox HD, EroX, EroXXX HD, DocuBox HD, FilmBox ArtHouse, Fashion Box, 360 TuneBox, Senzi, Šlagr TV, Travel Channel HD, Fine Living, DJazz HD, Brava HD a Dusk TV. a ostatné voľné šíritelné.

(+ v rámci testu aj NOVA,PRIMA a ČT1)

Filmový balík za 9,90 € / mesiac

HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax HD, Cinemax 2 HD

(+ zadarmo služba HBO GO)

 

CENY

 

BALÍKY:

Antiksat baliky ponuka cennik


 klikni na obrázok pre zväčšenie

 

ZRIADENIE:

Existujú dve možnosti a tie sa rozdeľujú podľa toho či máte set-top-box a parabolu alebo nie. V prípade ak potrebujete kúpiť celý set, cena je 129,-Eur. V tejto cene máte satelitný prijímač KAON CO1300HD, LNB konvertor s dvoma výstupmi, 20 metrov koaxiálneho kábla, koncovky a dekódovaciu kartu Antik Sat.

Pokial už máte set-top-box alebo Váš televízor má satelitný tuner postačí vám kúpiť CAM modul a dekódovaciu kartu AntikSat. Cena spolu je 59,-Eur.

Ak chcete využívať aj archív staníc a ďalšie interaktívne funkcie, tak cena setu je 159,-Eur. Rozdiel od bežného setu je v satelitnom príjímači, ktorý je hybridný (satelit aj internet). Televízia beží zo satelitu a archív cez internet. Set-top-box ponúka navyše aj vyše 150 staníc cez internet, z toho 110 SK/CZ vrátane regionálnych televízií.

Cena za inštaláciu sa pohybuje individuálne a odvíja sa od rôznych faktorov, predovšetkým od zložitosti inštalácie, typu konzoly a pod. Minimálna cena je 25,-Eur pri inštalácii do 2 hodín + cena za materiál (konzola cca 5 eur). Technik Vám televíziu aj aktivuje, takže sa nemusíte o nič starať. Poplatok sa platí na mieste technikom.

Poskytovateľom televízie je Antik Telekom s.r.o. a poskytovateľom zriadenia a predaja techniky je Radio NET s.r.o.. Čiže set-tob-box alebo kartu platíte RadioNETu ako svojmu predajnovi a mesačné poplatky za televíziu platíte priamo Antiku.

Ďalšie informácie, technické parametre, všeobecné obchodné podmienky a údaje prevádzkovateľa retransmisie nájdete na oficiálnej stránke AntikSAT.sk

 

RECENZIA a UKÁŽKY

Portál satelitnatv.sk pripravil obsiahlu recenziu spolu s testom služieb tejto televízie. Nájdete ju TU.

Portál živé testoval nový hybridný set-top-box dostupný od 1.8.2016. Článok je TU.

 

MÁM ZÁUJEM O INFO ALEBO ZAPOJENIE - KONTAKT TU 

Nenechajte sa obmedzovať a žiadajte kvalitné a moderné služby

 • Vždy dostupný

  Vždy dostupný

  Záleží nám na profesionálnom chode a preto sú všetky naše vysielače zálohované. Dostupnosť 99,98%.

 • Vždy informovaný

  Vždy informovaný

  Máme vlastný klientský systém na správu údajov, programu a faktúr. Stačí sa prihlásiť.

 • Neobmedzený

  Neobmedzený

  Internet od RadioNET je dátovo aj časovo neobmezdený. Žiadne spomaľovanie a vyčerpanie dát.

 • Moderná sieť

  Moderná sieť

  Používame vždy najmodernejšie technológie, pravidelne upgradujeme technológie.

RádioNET doporučujú klienti

       

Back to top