RadioNET.sk - Aký je postup po objednaní?
 
 
 

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

1. Kontakt od technika a dohodnutie obhliadky/inštalácie 

Po vyplnení formulára alebo telefonickej objednávke na 0948 651 653 Vás bude kontaktovať náš technik a dohodne obhliadku a meranie. Je však možné, že obhliadka nebude potrebná v prípade, ak sa dom (objekt) nachádza v oblasti, kde je istota signálu, resp. sú pripojení napríklad susedia. V tom prípade je možné dohodnúť rovno inštaláciu. Je však potrebné technikovi uviesť či prestupujete od iného operátora a máte konzolu/stožiar + zavedený kábel alebo požadujte kompletnú inštaláciu vrátane prevŕtania stien, potiahnutia kábla, montáž konzoly a pod. 

2. Inštalácia cca 1-2 hodiny

Kompletná inštalácia vrátane nastavení a sprevádzkovania trvá od 1 do 2 hodín, jej cena je 25,-Eur a platí sa faktúrou. Pokiaľ máte konzolu a kábel (alebo aspoň otvory na kábel) tak inštalácia potrvá cca 30 minút. Pokiaľ požadujete špeciálnu inštaláciu, napríklad stavbu stožiara alebo tyče, tak k cene sa pripočítava použitý materiál a pokiaľ bude inštalácia trvať viac ako 2 hodiny, zvyšné práce sa účtuju podľa aktuálneho cenníka (cca 5eur/hod).

3. Odskúšanie a spísanie odovzdávanieho protokolu

Odovzdávací protokol sa spisuje po ukončení inštalácie a po predvedení funkčnosti internetového pripojenia. Súčasťou skúšky je i meranie rýchlosti. K protokolu si pripravte kompletnú adresu inštalácie (pri novostavbe číslo parcely), adresu trvalého pobytu z OP, emailovú adresu pre zasielanie faktúr a číslo OP (rodné číslo nieje potrebné).

4. Zmluva príde poštou do 7 dní

Prvá faktúra Vám príde poštou spolu so zmluvou a s prihlasovacími údajmi do klientského systému. Ak je pripojenie zriadené v priebehu mesiaca, v prvej faktúre bude len alikvótna časť. Ďalšie faktúry prídu len na email, pokiaľ nepožiadate o zasielanie poštou (príplatok 60 centov). Pokiaľ ste zmluvu nepodpísali elektronicky na tablete po inštalácií, tak je potrebné jednu kópiu podpísať a odoslať (alebo priniesť) na adresu A.Kmeťa 531, 957 01 Bánovce nad Bebravou.

 

Úhrady realizujete pod variabilným symbolom čísla zmluvy alebo aj každú faktúru jednotlivo. V prípade platby vopred na určité obdobie stačí zmeniť sumu a náš systém vám automaticky predplatí zodpovedajúce obdobie. Sledovať to môžete tiež v našom systéme online.

 

MÁM ZÁUJEM PREDBEŽNE OBJEDNAŤ PRIPOJENIE (formulár)

 

Pokiaľ nemáte skúsenosti s mikrovlným internetom, tak tu si môžete pozrieť ako vyzerajú inštalácie u zákazníkov. O presnom umiestnení vždy rozhoduje majiteľ objektu. Technik len navrhuje smer kam treba smerovať anténu. Používajú sa zvyčajne pozinkované konzoly i skrutky. Kábel sa používa exteriérový vrátane uzemnenia. Plášť káblu je UV stabilný a vydrží dlho. Pokiaľ si budete vŕtať diery sami, tak veľkosť vrtáku by mala byť aspoň 8. Šírka kábla je 6-8mm. K anténe vedie len jeden kábel.

 

 

 

 

 

Viac foto nájdete na našej Facebook stránke. 

Nenechajte sa obmedzovať a žiadajte kvalitné a moderné služby

 • Vždy dostupný

  Vždy dostupný

  Záleží nám na profesionálnom chode a preto sú všetky naše vysielače zálohované. Dostupnosť 99,98%.

 • Vždy informovaný

  Vždy informovaný

  Máme vlastný klientský systém na správu údajov, programu a faktúr. Stačí sa prihlásiť.

 • Neobmedzený

  Neobmedzený

  Internet od RadioNET je dátovo aj časovo neobmezdený. Žiadne spomaľovanie a vyčerpanie dát.

 • Moderná sieť

  Moderná sieť

  Používame vždy najmodernejšie technológie, pravidelne upgradujeme technológie.

RádioNET doporučujú klienti

       

Back to top