Užitočné programy na stiahnutie

Antivirus NOD 32 free
4,08 MB
Stiahnuť

Obľúbený antivírusový produkt, doplnený o účinný antispyware, Založený na overenej technológii, ktorá spoľahlivo eliminuje hrozby pre vaše súbory a dôležité dáta. Najnovšie, už siedma verzia, je špeciálne navrhnutá tak, aby jej činnosťou nedochádzalo k spomaleniu chodu systému a váš počítač tak mal dostatok výpočtového výkonu. Súbory sú napríklad kontrolované už v priebehu sťahovania, čím sa výrazne znižuje čas ich kontroly.

Program sa vyznačuje aj špeciálnou podporou pre notebooky, kedy sú akcie nepotrebujúci okamžitý zásah odložené na neskôr a tým vám umožní zostať dlhšie pri práci len na batériu. Ďalej ponúka maximálnu ochranu už v základnom nastavení po inštalácii. Užívateľské rozhranie je navrhnuté s dôrazom na prehľadnosť. Na každom kroku v online svete číhajú nové hrozby, a preto prenechajte svoje bezpečie profesionálom zo spoločnosti ESET. Návod na inštaláciu nájdete na webe autora programu.


Anti-malware Malwarebytes
72,2 MB
Stiahnuť

Tento program je vhodný doplnok k bežnému antivírusu, spoľahlivo funguje aj s NOD32 Aktivírusom. Jeho úlohov je nájsť a zmazať potenciálne nechcené aplikácie, napríklad vyskakovanie reklamné okná, náhodné otváranie stránok (často podvodných). Program stačí stiahnúť, nainštalovať a spustiť. V programe doporučujeme dať najskôr aktualizáciu. Aktivuje sa Vám FREE bezplatná verzia. Napriek tomu, že je to bezplatná verzia, dokáže spoľahlivo odstrániť mallware, ktorý nenašiel antivírus. Platená verzia stoji 39 dolárov a ponúka napríklad automatické aktualizácie alebo automatické skenovanie.

Program je v slovenčine.
Domovský web je: www.malwarebytes.com

Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia