Predbežná objednávka

Vyplnením tohoto formuláru odošlete e-mailovú správu / objednávku do zákazníckeho centra. Pokiaľ odpoveď nedostanete do 1 pracovného dňa, pošlite SMS konateľovi spoločnosti na 0948 651 651.

ÁNO, chcem ju spolu s inštaláciou ÁNO, pošlite mi ju poštou hneď NIE, nevyužijem ju

Aký wifi router mám vybrať?

Záleží od toho ako budete používať internet. Pokiaľ len surfujete, občas niečo stiahnete, pozeráte online videa tak úplne stačí základný za 20 Eur. Ak hráte online hry, sledujete IPTV televíziu cez internet alebo máte viac zariadení, tak doporučujeme duálny, ten vysiela na 2,4 Ghz a aj 5,0 Ghz, má vyšší výkon a 3 antény. Cena je 35,- € alebo 42,-€ za gigabitový. Ten je vhodný ak máte doma aj webkamery alebo používate sieťový disk. Pokiaľ ste firma alebo plánujete využiť aj 4G záložné pripojenie, doporučujeme Mikrotik so systémom RouterOS, ktorý ponúka veľa nastavení bezpečnosti, je tiež duálny a má USB port pre modem. Zároveň vie napájať prijmaciu anténu. Cena 48,- € vrátane adaptéra.

TP-LINK TL-WR841N

Základný a stabilný wifi router. Postačuje na väčšinu bežných aplikácií.
20,- €

TP-LINK Archer C20 a C2

Duálny výkonnejší wifi router s troma anténami. 2,4Ghz a 5,0Ghz pásmo. 
35,- €

Mikrotik hAP lite AC RB952Ui

Duálny wifi router s možnosťou pripojenia USB modemu pre 3G/4G.
48,- €

Inštalácia: Cena inštalácie je paušálnych 25,- €, pri MAX balíku len 1,- €. V tejto cene je započítaná 1x konzola a jej uchytenie skrutkami, 15m FTP outdoor kábel, 2x vŕtanie, 2x FTP koncovky, technické práce (uchytenie káblu, nastavenia) a doprava technika. Internet sa začína účtovať až od prvého dňa v ďalšom mesiaci, čiže ak inštalácia prebehne napríklad 10. deň v mesiaci, tak platiť začínate až od ďalšieho mesiaca, od 1. dňa. Zvyšné dni sú zadarmo.  

Žiadosť o bezplatné meranie dostupnosti:

Môžete podať e-mailom na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Nahraním odkazu na: 038 202 12 12
Poslaním správy na SMS číslo 0948 651 661
Alebo napíšte správu cez facebook.
Uživateľské menu
Kontakty
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © RadioNET s.r.o.
Vytvorené od
Vytvorené od altasia